AHABER Details

Name AHABER
App Version 9.9
Category
Developer TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK A.S.
App Size 15M
Last Updated November 9, 2020
Get it on Google Play
Requirements 4.4 and up

Get the Latest AHABER 9.9 APK Mod Android [Latest] on our website now. This gorgeous News & Magazines based app is developed by TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK A.S.. The App comes with the latest version of 9.9 and size of 15M. Moreover, you just require Android 4.4 and up to run the App. We have updated it on November 9, 2020. Grab it now!

Report this app

Description

A Haber uygulaması yeni arayüzü, kullanım kolaylığıyla karşınızda…

Türkiye’nin ilk HD haber kanalı A Haber’in mobil uygulaması, politikadan sanata, ekonomiden spora hayatın her alanından haberleri okuruyla buluşturuyor.

'Haberin kanalı' sloganıyla yola çıkan, 'anında haber' anlayışı ile doğru ve tarafsız habercilik ilkelerinden ödün vermeyen A Haber’in mobil uygulaması, gündemdeki gelişmeleri anbean okurlarına aktarıyor.

HD kalitesindeki canlı yayını, A Haber'e özel röportajları, programları, analizleri, portreleri; son dakika haberleri, köşe yazıları, gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz.

Kullanım kolaylığının ön planda tutulduğu uygulamada, anlık bildirimlerle flaş gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

What's new

Türkiye’nin ilk HD haber kanalı A Haber’in uygulaması ile canlı yayınları, haberler ve son dakika gelişmelerini anında takip edebilirsiniz. 7/24 haber veren uygulama ile Türkiye ve dünyadaki son dakika gelişmeleri için A Haber uygulamasını indirmeniz yeterli.

A Haber uygulamasının gündem, dünya, yaşam, ekonomi, spor, teknoloji, magazin gibi zengin kategorilerindeki en son haberler an be an cebinizde.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *